Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için internet sitemizde çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası’nı ve Aydınlatma Metnimizi inceleyebilirsiniz.

1993 yılında ticari hayatına başlayan Aran Tekstil, 1997 yılında ilk fabrika yatırımını yaparak sanayiciliğe adım atmıştır. 2002 yılından 2008 yılına kadar ulusal markalara fason yatak tekstili üreten firmamız, edindiği birikim ve tecrübeyi kendi markası olan Clasy için değerlendirme kararı almıştır.

Yetişkin, genç, çocuk ve bebek odaları için yatakla ilgili her türlü tekstil ürününü Clasy markasıyla üreten ve pazarlayan Aran Tekstil’in üretim ve yönetim merkezi Denizli’dedir. Aran Tekstil 15 bin m2 kapalı alan üretim tesislerinde, son teknoloji olanaklarla, Türk Standartları Enstitüsü’nün TSE 2994 numaralı kalite standartlarına uygun olarak, kendi kumaşını üretmektedir. Kumaşları yatak tekstiline dönüştürecek konfeksiyon işlemleri de aynı tesislerde yapılmaktadır. %100 pamuk ipliğinden üretilen bu kumaşlarda kullanılan boya ve kimyasal malzemeler insan sağlığına zararlı kimyasallar içermemektedir. Clasy ürünleri, üretim hatalarına, standart dışı solma ve çekmelere karşı tüketicilere 2 yıl garanti ile sunulmaktadır.

Ürünlerindeki desen ve tasarımları hem kendi ekibine hem de yurt içindeki ve yurt dışındaki ünlü tasarımcılara yaptıran Aran Tekstil, Clasy markasını yurt içinde 500’den fazla satış noktasında, yurt dışından da 30’un üzerindeki ülkedeki 100’den fazla satış noktasında tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Clasy markasının sunduğu yatak tekstili ürünleri şunlardır;
Nevresim takımları, uyku setleri, yastık ve yorgan grubu, yatak koruyucu alez, bebek ve çocukları için nevresim takımı ve uyku seti, saten kumaştan lüks nevresim takımları, pike takımları...
Clasy ürünlerini tüm şehirlerimizde bulabilirsiniz, size en yakın mağazamızı bulmak için lütfen satış noktalarımızı inceleyiniz.


Türk Standartlar Enstitüsü tarafından verilen 13/03/2017 Tarih ve 019249-TSE-01/01 Numaralı belgemizi buradan inceleyebilirsiniz...

OEKO-TEX CONFHDENCE lN TEXTlLES tarafından verilen 16/04/2019 Tarih ve IS135 127905 Numaralı belgemizi  buradan inceleyebilirsiniz...