Aran Tekstil San. ve Tic. A.Ş, RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Nevresim Takımı, Suave Nevresim Takımı, Native Nevresim Takımı, Pure Nevresim Takımı,DÖRT MEVSİM SETLER, Çift Kişilik Dört Mevsim Set, Tek Kişilik Dört Mevsim Set, PİKE TAKIMLARI, Ranforce Pike Takımı, Metali Pike Takımı, Lenora Pike Takımı, Mikrojel Yastık, Mikrojel Yorgan, Wellsoft Yorgan, Border Line Serisi,

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Saten Nevresim Takımı, Marsela Nevresim Takım, Jakarlı Nevresim Takımı, Çizgili Saten Nevresim Takımı, Giza Nevresim Takımı, Marilla Pike Takımı, UYKU SETLERİ, Ranforce Uyku Seti, Saten Uyku Seti, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, GENÇ/ÇOCUK, Genç Nevresim Takımı, Çocuk Nevresim Takımı, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Genç Dört Mevsim Set, BEBEK ÜRÜNLERİ,

YATAK ÖRTÜLERİ, Ranforce Yatak Örtüsü, Pedra Yatak Örtüsü, Lorna Yatak Örtüsü, Limbo Yatak Örtüsü, Bertha Yatak Örtüsü, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti, Bebek Yorganı, Bebek Yastık, CLASY WHITE, Yatak Koruyucu Alez, Sıvı Geçirmez Alez, Silikon Yastık, Silikon Yorgan, Kaztüyü Yastık, Kaztüyü Yorgan,

  • language_icon Türkçe
    • Türkçe
    • English
    • Русский

DÖRT MEVSİM SETLER

Ürün Kategorileri
urun yokkk

DÖRT MEVSİM SETLER

Dört Mevsim Setler

Gün geçtikçe tekstil sektörü daha kullanışlı ve kaliteli ürünler üretmeye çalışıyor. İnsanların hayrını kolaylaştırmak ve ev tekstilini daha ulaşılabilir hale getirmek amacıyla dört mevsim setler üretilmeye başlanmıştır. Dört mevsim setler,  yılın her zamanı kullanılabilecek şekilde tasarlanmış özel setlerdir. Bu sayede yazın başka kışın başka set kullanma ihtiyacı ortadan kalkmış olur. 
Dört mevsim setler yazın terletmeyen kışın ise üşütmeyen yapıya sahip kapitone kumaştan yapılmıştır. Bu sayede tüm yıl boyunca rahatlıkla kullanılabilir ve kullanışlı yapısı ile kullanım rahatlığını hissedebilirsiniz. Ayrıca bu rahatlığı sağlarken şıklığı da ön plana çıkarmış olacaksınız. 

Dört Mevsim Seçenekleri 

Dört mevsim setler tek kişilik ve çift kişilik setler olmak üzere iki farklı kategoride değerlendirilir. Tek kişilik setlerin içerisinde bir yastık kılıfı, bir tek kişilik standart boy çarşaf, bir de kapitone nevresim bulunmaktadır. Çift kişilik setler içerisinde ise iki adet yastık kılıfı, bir çift kişilik standart boy çarşaf ve kapitoneli çift kişilik nevresim bulunur. 
Dört mevsim nevresim setleri içerisinde her tarza ve zevke uygun modellerde bulunmaktadır. Gelişen yeni teknoloji ile sağlıklı kumaşlardan üretilen dört mevsim setlerin dizaynı özgün tasarımlar ve en çok rağbet gören desenler ile birlikte rahat ve sağlıklı uykularını yanı sıra güzellik, şıklık ve estetiği evlere taşımaya başlamıştır. Bu nedenle insanlar artık sırf sağlıklı olması için beğenmedikleri tek düze modellerden almak zorunda kalmamaktadır.

Dört Mevsim Setler Nasıl Temizlenir?

Dört mevsim setler diğer nevresim setleri gibi yıkama ve kurutma şartlarına bağlı temizlenmelidir. Uygun koşullarda yıkanan ve temizlenen dört mevsim setler uzun ömürlü olacaktır. Renk ve desen canlılığını korumak için kurutma aşamasında güneş ışığına direk temastan kaçınmak gerekir. Dört mevsim setler uzun ömürlü ve yılın her zamanı kullanılan ürünler olduğu için kullanım şartlarına uyulması önem taşımaktadır. 
Yüksek sıcakta yıkanan dört mevsim setler kumaş dokusunun deformasyona uğraması sonucu özelliğini kaybedecektir. Bu nedenle belki de kullanılamaz hale gelecek ve istenmeyen sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bunun olmaması için her türlü talimata uygun kullanılmalıdır.