Aran Tekstil San. ve Tic. A.Ş, RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Nevresim Takımı, Suave Nevresim Takımı, Native Nevresim Takımı, Pure Nevresim Takımı,DÖRT MEVSİM SETLER, Çift Kişilik Dört Mevsim Set, Tek Kişilik Dört Mevsim Set, PİKE TAKIMLARI, Ranforce Pike Takımı, Metali Pike Takımı, Lenora Pike Takımı, Mikrojel Yastık, Mikrojel Yorgan, Wellsoft Yorgan, Border Line Serisi,

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Saten Nevresim Takımı, Marsela Nevresim Takım, Jakarlı Nevresim Takımı, Çizgili Saten Nevresim Takımı, Giza Nevresim Takımı, Marilla Pike Takımı, UYKU SETLERİ, Ranforce Uyku Seti, Saten Uyku Seti, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, GENÇ/ÇOCUK, Genç Nevresim Takımı, Çocuk Nevresim Takımı, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Genç Dört Mevsim Set, BEBEK ÜRÜNLERİ,

YATAK ÖRTÜLERİ, Ranforce Yatak Örtüsü, Pedra Yatak Örtüsü, Lorna Yatak Örtüsü, Limbo Yatak Örtüsü, Bertha Yatak Örtüsü, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti, Bebek Yorganı, Bebek Yastık, CLASY WHITE, Yatak Koruyucu Alez, Sıvı Geçirmez Alez, Silikon Yastık, Silikon Yorgan, Kaztüyü Yastık, Kaztüyü Yorgan,

  • language_icon Türkçe
    • Türkçe
    • English
    • Русский

Genç / Çocuk Nevresim Takımı

Ürün Kategorileri

Genç / Çocuk Nevresim Takımı

Genç Nevresim Takımı

Gençlerin kendi dünyalarını kurmak istedikleri odalar için uygun çeşitlerde nevresim takımları bulunmaktadır. Gençlerin odası için nevresim seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli noktalar vardır. Öncelikle rahat bir uyku ve sağlıklı bir gelişim için uyku düzenini bozmayacak genç nevresim takımı seçilmelidir. 
İkinci adım ise seçilecek modelin oda ile uyumunun sağlamasıdır. Gençlerin odası için seçim hakkı önceliği her zaman gençlerin olmalıdır. Odaları gençlerin kendilerine ait hissettikleri bir ortam olmalıdır. Seçimler arasında ilgi alanları, sevdikleri objeler ya da tarz modeller en çok sevilen modeller olarak bulunur.

Genç Erkek Nevresim Takımları Modelleri

Genç nevresim takımı arasında en çok seçtikleri modeller arasında campus modeller yer almaktadır. Renk seçeneklerinin bulunduğu bu model okul tarzını yansıtmaktadır. Genelde yaş olarak büyük gençlerin tercihi olmaktadır. Deniz tutkunları için özel olarak tasarlanmış rapala, sailine ve marine modelleri de en çok sevilenler arasında yer almaktadır. Araba severler için garage ve ekstrem modelleri de tercih edebilir. Erkek için çeşitler de kızlar gibi oldukça fazla bulunmaktadır. Böylece istenilen model seçilebilir.

Genç Kız Nevresim Modelleri

Genç nevresim takımı modelleri arasında genç kızlara özel modellerde bulunmaktadır.  Küçük genç kızların gözdesi unicornları tema alan rainbow modelden, minik prenseslere hayran kızlara powergril nevresim takımı modeli bulunmaktadır. Büyük genç kızlara özel tasarlanmış little quenn nevresim takımı odalarına farklı hava katacak ve genç kızların gözdesi haline gelecektir. Böylece gençler odalarında kendi dünyasını yasayabilecekler. 
Genç kızlar için odaları özel bir alan oluşturmaktadır. Kızlar hassas ve narin yapıları ile daha ferah ve şık bazen gösterişli bazen sade bir oda isterler. Ama her nasıl bir tasarımda olursa olsun odasının sadece kendine ait olmasını ve bu konuda saygı duyulmasını beklerler. 

Gençlik dönemi kişilik gelişimi aşamasında önemli bir dönemdir. Bu dönemde gençlere karşı nasıl davranılırsa onlarında ilerdeki davranışlarına yansıyacaktır. Bu nedenle genç odalarının nasıl olması gerektiği ve nevresim takımlarının seçimi tamamen gençlere verilmeli ya da onlara görüş bildirerek destek olunmalıdır.