Aran Tekstil San. ve Tic. A.Ş, RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Nevresim Takımı, Suave Nevresim Takımı, Native Nevresim Takımı, Pure Nevresim Takımı,DÖRT MEVSİM SETLER, Çift Kişilik Dört Mevsim Set, Tek Kişilik Dört Mevsim Set, PİKE TAKIMLARI, Ranforce Pike Takımı, Metali Pike Takımı, Lenora Pike Takımı, Mikrojel Yastık, Mikrojel Yorgan, Wellsoft Yorgan, Border Line Serisi,

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Saten Nevresim Takımı, Marsela Nevresim Takım, Jakarlı Nevresim Takımı, Çizgili Saten Nevresim Takımı, Giza Nevresim Takımı, Marilla Pike Takımı, UYKU SETLERİ, Ranforce Uyku Seti, Saten Uyku Seti, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, GENÇ/ÇOCUK, Genç Nevresim Takımı, Çocuk Nevresim Takımı, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Genç Dört Mevsim Set, BEBEK ÜRÜNLERİ,

YATAK ÖRTÜLERİ, Ranforce Yatak Örtüsü, Pedra Yatak Örtüsü, Lorna Yatak Örtüsü, Limbo Yatak Örtüsü, Bertha Yatak Örtüsü, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti, Bebek Yorganı, Bebek Yastık, CLASY WHITE, Yatak Koruyucu Alez, Sıvı Geçirmez Alez, Silikon Yastık, Silikon Yorgan, Kaztüyü Yastık, Kaztüyü Yorgan,

  • language_icon Türkçe
    • Türkçe
    • English
    • Русский

NEVRESİM TAKIMLARI

Ürün Kategorileri
urun yokkk

NEVRESİM TAKIMLARI

Nevresim Takımları

Nevresim takımları Ev tekstilinin vazgeçilmez ürünleri arasında arasında yer alır. Nevresim takımları, nevresim, yastık kılıfları ve çarşaftan oluşan kombinlenmiş takımlardır. Nevresim, yorgan ve battaniye gibi örtülerin üzerine geçirilen kılıflardır. Bu kılıflar örtülerin kirlenmesini geciktirir. Takıp çıkarılma ve kolay yıkanması sayesinde pratik ve hijyeniktir. 
Çarşaf, yatak üzerine serilen yumuşak dokulu tekstil ürünüdür. Tek kişilik ve çift kişilik iki kategoriden oluştuğu gibi yatak ölçülerine göre özel dikim boyları da bulunmaktadır. Yastık kılıfı, yastıkların üzerine geçirilen kılıflardır. Aynı çarşaflar gibi çok dikkat edilmesi gerekir. Özellikle saç ve yüz sağlığı açısından hijyenik ve sağlıklı kumaşlardan yapılması gerekir. Bu yüzden iyi seçim yapılmalıdır.

Nevresim Takımı Özellikleri

Nevresim takımı alırken özellikle yastık ve çarşafın cilt ile birebir teması olduğu bu nedenle hava alan sağlıklı kumaşlardan üretilmiş ürünleri tercih etmek gerektiğini unutmamak gerekir. Nevresim takımları yapıldıkları kumaş türü dikkate alınarak yıkama kurutmaya önem verilmelidir. Uygun koşullarda yıkanan ve kurutulan nevresim takımları daha uzun ömürlü olmaktadır. Nevresim özellikle hayat kalitesini etkileyen uyku kalitesini etkileyen en önemli üründür. G
Gece uykusu insanlar için olmazsa olmaz bir ihtiyaçtır. Geceleri uykusunu alan kişiler güne daha zinde başlar ve vücut fonksiyonları tam anlamıyla daha düzgün çalışır. Böylece gün boyu enerjik ve mutlu hisseder. 
Nevresim takımları alırken kayan, rahatsız eden, terleten kumaşlar gece boyu uykunun bölünmesine ve uykusuzluk çekmeye neden olmaktadır. Böylece gün boyu uykusuz, halsiz hatta sinirli bir halde olunmaktadır.

Nevresim Takımı Çeşitleri 


Nevresim takımları yapıldıkları kumaşın türü ve modellerine göre çeşitli gruplara ayrılır. %100 pamuktan elde edilen ranforce nevresim takımları ve yumuşak dokusu şık görünümleri ile saten nevresim takımları ilk kategorisidir. Uzun ömürlü ve sağlıklı uykular için ranforce nevresim takımları tercih edilmektedir. 
Gösterişli ve alımlı saten nevresim takımları ise iddialı şıklık isteyenlerin tek tercihi olmaktadır. Ranforce nevresim takımı ve saten nevresim takımı özel bir teknik ile hem sağlıklı uykular için hem de şık görünümleri ile evinize yakışan modernliği taşımak için tasarlanmıştır.
Ranforce
Clasy Nevresim Takımı Modelleri  ve Ranforce nevresim takımı