Aran Tekstil San. ve Tic. A.Ş, RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Nevresim Takımı, Suave Nevresim Takımı, Native Nevresim Takımı, Pure Nevresim Takımı,DÖRT MEVSİM SETLER, Çift Kişilik Dört Mevsim Set, Tek Kişilik Dört Mevsim Set, PİKE TAKIMLARI, Ranforce Pike Takımı, Metali Pike Takımı, Lenora Pike Takımı, Mikrojel Yastık, Mikrojel Yorgan, Wellsoft Yorgan, Border Line Serisi,

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Saten Nevresim Takımı, Marsela Nevresim Takım, Jakarlı Nevresim Takımı, Çizgili Saten Nevresim Takımı, Giza Nevresim Takımı, Marilla Pike Takımı, UYKU SETLERİ, Ranforce Uyku Seti, Saten Uyku Seti, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, GENÇ/ÇOCUK, Genç Nevresim Takımı, Çocuk Nevresim Takımı, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Genç Dört Mevsim Set, BEBEK ÜRÜNLERİ,

YATAK ÖRTÜLERİ, Ranforce Yatak Örtüsü, Pedra Yatak Örtüsü, Lorna Yatak Örtüsü, Limbo Yatak Örtüsü, Bertha Yatak Örtüsü, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti, Bebek Yorganı, Bebek Yastık, CLASY WHITE, Yatak Koruyucu Alez, Sıvı Geçirmez Alez, Silikon Yastık, Silikon Yorgan, Kaztüyü Yastık, Kaztüyü Yorgan,

  • language_icon Türkçe
    • Türkçe
    • English
    • Русский

YATAK ÖRTÜLERİ

Ürün Kategorileri
urun yokkk

YATAK ÖRTÜLERİ

Yatak Örtüsü

Yatak örtüleri yatağın daha düzgün, düzenli görünmesi amacıyla üzerine serilen pek çok çeşit ve kumaştan üretilebilen bir ev tekstil ürünüdür. Bozulmayan ve kalın kumaştan yapılan dokusu ile yatak odasının tüm ambiyansını etkilemektedir. Bu nedenle yatak örtüsü seçimi yaparken çok dikkat etmek gerekir.
 

Yatak Örtüsü Çeşitleri Nelerdir?

Yatak örtüsü kullanım açısından pek çok türde üretimi yapılan bir üründür. Yatak örtüleri tercihleri yapılırken yatağın boyutu, örtünün seçilecek olan rengi, örtünün ebadı gibi detaylar büyük anlam taşımaktadır. 
Büyük bir yatağın üzerine atılan kısa yatak örtüsü amacına ulaşamadığı gibi çirkin bir görüntüye neden olmaktadır. Oysaki yatak örtüsünün amacı yatağın kusursuz ve şık bir görünüm kazandırmaktır. Ranforce, pedra, lorna, limbo, bertha, genç ve çocuk kategorilerinde yatak örtüleri bulunmaktadır. 

Hangi Tarza Hangi Yatak Örtüsü?

Her tarza uygun yatak örtüsü modelleri bulunmaktadır. Sağlıklı ve uzun ömürlü nevresim mutluluğu sunarken,  pedra clasy yatak örtüsü takımlarıyla sade ve sportif güzelliği yakalayabilirsiniz. Lorna yatak örtüleri ile renklerin uyumunu evine taşıyabilirsiniz. 
Limbo yatak örtüsü modelleri ise renklerin tonları ile oluşturulmuş çizgili desenler ile evinize modernliği taşıyacaktır. Bertha model ile zikzak modelin renk çeşitleri ile size büyüleyici güzellikler sunmaktadır. Yatak örtüleri çeşitliliği ve kullanışlılığı ile evinize yakışan seçimler sunmaktadır. Seçeceğiniz yatak örtüsü modeli her ne olursa olsun kullanışlı olmasına özen gösterilmelidir.

Yatak Örtüsü ve Bilinmeyenleri

Tek kişilik yatak örtüsü özellikleri, dokusu, ebatları ve çeşitleri bakımından çok çeşide sahip olan bir tekstil ürünüdür. Yatak örtüsünü en çok evlenecek ya da evini yenilemek isteyenlerin listelerinde ilk sıra yer almayı başaran önemli bir ürün olmuştur. Özellikle yatağın dizaynını tamamen etkileyen yatak örtüleri tasarımları, desenleri, çeşitleri ve göz alıcı güzellikleriyle herkesin gözbebeği olmuş durumdadır. 
Evinizi görmeye gelenleri karşılamak için tamamen ideal bir üründür. Seçtiğiniz mobilyaların adeta bir kıyafet gibi oturan gösterişli
çift kişilik yatak örtüleri yılın her günü kullanıma uygun ve temizlemesi bir o kadar kolay olmaktadır. Kullanım talimatlarına uygun olarak yıkanması halinde ilk günkü özelliğini hep koruyacaktır.