Aran Tekstil San. ve Tic. A.Ş, RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Nevresim Takımı, Suave Nevresim Takımı, Native Nevresim Takımı, Pure Nevresim Takımı,DÖRT MEVSİM SETLER, Çift Kişilik Dört Mevsim Set, Tek Kişilik Dört Mevsim Set, PİKE TAKIMLARI, Ranforce Pike Takımı, Metali Pike Takımı, Lenora Pike Takımı, Mikrojel Yastık, Mikrojel Yorgan, Wellsoft Yorgan, Border Line Serisi,

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Saten Nevresim Takımı, Marsela Nevresim Takım, Jakarlı Nevresim Takımı, Çizgili Saten Nevresim Takımı, Giza Nevresim Takımı, Marilla Pike Takımı, UYKU SETLERİ, Ranforce Uyku Seti, Saten Uyku Seti, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, GENÇ/ÇOCUK, Genç Nevresim Takımı, Çocuk Nevresim Takımı, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Genç Dört Mevsim Set, BEBEK ÜRÜNLERİ,

YATAK ÖRTÜLERİ, Ranforce Yatak Örtüsü, Pedra Yatak Örtüsü, Lorna Yatak Örtüsü, Limbo Yatak Örtüsü, Bertha Yatak Örtüsü, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti, Bebek Yorganı, Bebek Yastık, CLASY WHITE, Yatak Koruyucu Alez, Sıvı Geçirmez Alez, Silikon Yastık, Silikon Yorgan, Kaztüyü Yastık, Kaztüyü Yorgan,

  • language_icon Türkçe
    • Türkçe
    • English
    • Русский

Bebek Nevresim Takımı

Ürün Kategorileri

Bebek Nevresim Takımı

Bebek Nevresim Takımı

Bebekler dünyaya geldiklerinde aileleri tarafından özenle hazırlanmış bir ortama girerler. Aileler her konuda çok titiz olur ve onların hassas ciltlerine en uygun malzemeyi seçmeye özen gösterirler. Durum böyle olunca bebekler için üretilen her ürün biraz daha özenle ve dikkatle üretilmektedir. Bebekler için uyku uzun süreli bir süreçtir. 
Gün içerisine pek çok kez uyku ihtiyacı olan bebeklerin aynı şekilde geceleri de ihtiyacı olan uykunun kaliteli ve huzurlu bir şekilde geçmesi de yataklarındaki rahata bağlıdır. Yatak seçiminden sonra ilk dikkat edilmesi gereken konu bebek nevresim takımı olmaktadır. Nevresim seçimi yaparken kumaş türü ve yumuşaklık ön plana çıkmaktadır. 

Bebek Nevresim Kalitesi 

Bebek nevresim takımı alırken özellikle kumaşına çok dikkat etmek gerekir. Günün büyük çoğunluğunu yatakta geçiren bebeklerin teni için sağlıklı ve nefes alan kumaştan yapılmış, yumuşak ve çocuğu rahatsız etmeyecek şekilde hazırlanmış çarşaflar olmasına özen gösterilmelidir.  Aynı şekilde bebek yastığı ölçülerine uygun cildine uyumlu ve rahatsız etmeyecek yastık kılıfları olması gerekmektedir. Bu sayede konforlu bir uyku düzeni sağlanmış olurken aynı zamanda sağlıkları açısından da herhangi bir sorun oluşmaz.

Bebek Nevresim Ölçüleri Nelerdir?


Bebekler için tasarlanmış beşik ve yatakların belirli bir ölçüleri bulunur. Bu nedenle bebek nevresim set ölçüleri normal nevresim setlerine göre farklı ölçüler içermektedir. Standart ölçüleri bulunabilen bebek nevresim takımı özel olarak tasarlanmış beşikleri için de özel ölçülerde nevresimler veya dikilebilir şekilde ayarlı nevresim kumaşları bulunmaktadır. Ama genel itibariyle standartlar dâhilinde olan yatak ölçüleri için nevresim takımları standart ölçülerde hazır olarak satılmaktadır. 
Bebekler için özel olarak tasarlanmış bu nevresim setleri içerisinde bebeklerin hassas cilt yapısına uygun, nefes alabilen kumaş türünden üretilmiş nevresimler halk arasındaki diğer adıyla yorgan yüzleri bulunmaktadır. Bunlar yorganın dış kısmına giydirilerek kullanılır ve yorganın kirlenmesini önler. Aynı şekilde yine bebeklerin cildiyle uyumlu ve sağlıklı kumaşlardan üretilmiş, terletmeyen ve isilik gibi cilt sorunlarına yol açmayan çarşafların yanı sıra yastık kılıfları bulunmaktadır. Bunlar dermatoloji onaylı kumaşlardan üretilmiş ve özel olarak tasarlanmış nevresim takımlarıdır.