Aran Tekstil San. ve Tic. A.Ş, RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Nevresim Takımı, Suave Nevresim Takımı, Native Nevresim Takımı, Pure Nevresim Takımı,DÖRT MEVSİM SETLER, Çift Kişilik Dört Mevsim Set, Tek Kişilik Dört Mevsim Set, PİKE TAKIMLARI, Ranforce Pike Takımı, Metali Pike Takımı, Lenora Pike Takımı, Mikrojel Yastık, Mikrojel Yorgan, Wellsoft Yorgan, Border Line Serisi,

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Saten Nevresim Takımı, Marsela Nevresim Takım, Jakarlı Nevresim Takımı, Çizgili Saten Nevresim Takımı, Giza Nevresim Takımı, Marilla Pike Takımı, UYKU SETLERİ, Ranforce Uyku Seti, Saten Uyku Seti, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, GENÇ/ÇOCUK, Genç Nevresim Takımı, Çocuk Nevresim Takımı, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Genç Dört Mevsim Set, BEBEK ÜRÜNLERİ,

YATAK ÖRTÜLERİ, Ranforce Yatak Örtüsü, Pedra Yatak Örtüsü, Lorna Yatak Örtüsü, Limbo Yatak Örtüsü, Bertha Yatak Örtüsü, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti, Bebek Yorganı, Bebek Yastık, CLASY WHITE, Yatak Koruyucu Alez, Sıvı Geçirmez Alez, Silikon Yastık, Silikon Yorgan, Kaztüyü Yastık, Kaztüyü Yorgan,

  • language_icon Türkçe
    • Türkçe
    • English
    • Русский

UYKU SETLERİ

Ürün Kategorileri
urun yokkk

UYKU SETLERİ

Uyku Seti


Uyku seti kış ayları için özel olarak üretilmiş yastık kılıfı, çarşaf, yorgan ve nevresimden oluşan özel tasarımlı tekstil ürünüdür. Uyku setleri ranforce kumaş veya pamuk saten türü kumaştan üretilebilmektedir. Kullanımı oldukça basit olan çift kişilik uyku setleri günümüzde oldukça tercih edilmektedir.  odası için özel olarak tasarlanmış  uyku seti kaliteli bir uyku deneyimi yanı sıra gençlerin tercih edecekleri pek çok tasarımları içermektedir.
Yastık kılıfı yastık yüzeyinde takılarak hem yastığın sürekli kirlenmesini ve yıkamaya bağlı olarak deforme olmasını önler hem de pamuksu yapısıyla cildin uyku anında bile hava almasına yardımcı olur böylece terlemeye bağlı olarak oluşabilecek cilt sorunlarının önüne geçmiş olacaktır. Çarşaf yatağın üst yüzeyini tamamen kaplayacak şekilde serilir. Kullanımı ve temizliği oldukça pratiktir.

Yorgan Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Yorganlar tek kişilik, çift kişilik ve bebek yorganı olmak üzere bölümlere ayrılmıştır. Kimi yorganlar çamaşır makinesinde yıkanabilir türde olurken kimisi kurutmalı makinelerde yıkanıp kurutulabilmektedir. Yorgan alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında iki özellik bulunur. Bunlardan biri yorganın kumaş kalitesi diğeri ise yorganın içi ve kalitelisidir. 

Yorgan kumaşı sağlıklı ve nefes alan bir yüzeye sahip pamuklu kumaşlardan olması önceliklidir. Bunun yanı sıra naylon yorganlar sıcak tutacak düşüncesiyle satın alınsa bile cilt sağlığı ile uyumlu olmayacak ve istenilmeyen cilt sorunlarının ortaya çıkmasına zemin hazırlayacaktır. 
Yorganın iç yüzeyi de kumaşı kadar önem taşımaktadır. İçi pamuklu yorganlar tabi ki ilk tercih olacaktır. Bunun yanı sıra elyaf yorganlar da çokça tercih edilmektedir. Elyaf yorganlar iki türlü olur bir naylon elyaf diğeri pamuklu elyaf bu sebeple pamuklu elyaf yorganlar tek tercih olmalıdır.

Nevresim Kullanımı Nasıl Olmalıdır?


Nevresim yorganın üzerine geçirilen kılıflardır. Yorganın çabuk kirlenmesini önleyerek, fazla yıkamaya maruz kalmamasına ve deforme olmamasına yardımcı olur. Ayrıca kaliteli ve sağlıklı kumaşlardan yapılmış  uyku seti uyku düzenine tam destek olmaktadır. Bu nedenle nevresim alırken de kumaş türünün ne olduğu hakkında bilgi sahibi olunmalı ve en doğru tek kişilik uyku seti seçilmelidir.