Aran Tekstil San. ve Tic. A.Ş, RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Nevresim Takımı, Suave Nevresim Takımı, Native Nevresim Takımı, Pure Nevresim Takımı,DÖRT MEVSİM SETLER, Çift Kişilik Dört Mevsim Set, Tek Kişilik Dört Mevsim Set, PİKE TAKIMLARI, Ranforce Pike Takımı, Metali Pike Takımı, Lenora Pike Takımı, Mikrojel Yastık, Mikrojel Yorgan, Wellsoft Yorgan, Border Line Serisi,

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Saten Nevresim Takımı, Marsela Nevresim Takım, Jakarlı Nevresim Takımı, Çizgili Saten Nevresim Takımı, Giza Nevresim Takımı, Marilla Pike Takımı, UYKU SETLERİ, Ranforce Uyku Seti, Saten Uyku Seti, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, GENÇ/ÇOCUK, Genç Nevresim Takımı, Çocuk Nevresim Takımı, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Genç Dört Mevsim Set, BEBEK ÜRÜNLERİ,

YATAK ÖRTÜLERİ, Ranforce Yatak Örtüsü, Pedra Yatak Örtüsü, Lorna Yatak Örtüsü, Limbo Yatak Örtüsü, Bertha Yatak Örtüsü, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti, Bebek Yorganı, Bebek Yastık, CLASY WHITE, Yatak Koruyucu Alez, Sıvı Geçirmez Alez, Silikon Yastık, Silikon Yorgan, Kaztüyü Yastık, Kaztüyü Yorgan,

  • language_icon Türkçe
    • Türkçe
    • English
    • Русский

PİKE TAKIMLARI

Ürün Kategorileri
urun yokkk

PİKE TAKIMLARI

Pike Takımları

Pike, yaz aylarında örtü olarak çok kullanılan bir ev tekstili ürünüdür. Pikeler genellikle ranforce kumaştan üretilmiştir. Bunun sebebi pamuksu yapısıyla hava alan bir yüzeye sahip olması ve terletmeden rahatlıkla kullanılabilmesidir. Pike takımları yaz aylarının vazgeçilmez ürünleridir. Kullanışlı yapıları ve kaliteli kumaşı ile iyi bir uyku için gereken tüm özellikleri içinde barındırır. Pike takımları içerisinde yastık kılıfı, çarşaf ve bir adet pike bulunur. 
Pike takımlarında renk çeşitleri ve desenler çeşit çeşittir. Özellikle bahar ve yaz aylarında kullanılmasından alınan ilhamla insana huzur veren bahar ve yaz efektleri ile süslenmiş adeta baharın gelişini ve yazın enerjisini yansıtmaktadır. Havaların ısınmasıyla birlikte ortaya çıkan ve desenleriyle dışarda baharın gelişini müjdeleyen çiçekler evde ise pike takımları olacaktır.

Pike Takımı Nasıl Kullanılır?

Pike takımları içerisinde bulunan yastık kılıfı yastığın dış yüzeyini kaplayan ve yumuşak dokusuyla rahat bir uyku deneyimi yaşatan ürünlerdir. Hazır olarak bulunur. Tek yapılması gereken içine yastığın yerleştirilmesidir. 
Saç ve cilt sağlığı için yastık kılıflarının hava alan bir yüzeye sahip olması önemlidir. Pike takımları içindeki kılıflar bu koşulu sağlamaktadır. Çarşaf seçimi ise özellikle pamuklu yapıda tercih edilmelidir. Yaz aylarının sıcağında terleten kumaşlar üzerinde uyumak mümkün olmayıp, sağlık içinde çok zararlıdır. 

Pike Çeşitleri

Pike takımları desen ve renklerine göre gruplara ayrılmıştır. Ranforce pike takımları, metali pike takımı, lenora pike takımı, marilla pike takımı çeşitleri ile beğenilere ve zevklere uygun seçimler yapılabilmektedir. Pike seçimi yaparken de çok dikkatli olmak gerekiyor. 
Pike takımı yaz aylarında sıklıkla kullanılan takımlar olduğundan dolayı naylon vb. türden kumaşlardan üretilmiş ürünlerdir. Ucuz, kalitesiz ürünler cildin terlemesine neden olarak isilik vb. gibi cilt döküntülerine ve cilt hastalıklarına sebep olabilir. Hayat kalitesini düşürerek hem psikolojik hem de fizyolojik olarak etkilemektedir. Bu tarz kötü olaylar yaşamamak için alınan ürünün içeriğinde neler olduğu iyi araştırılmalıdır. Yaz aylarında pamuksu yüzeyler cilt için çok iyi gelmektedir. Pamuk dokusu yumuşak ve teri emen dokusuyla rahat bir uyku deneyimi yaşatır.