Aran Tekstil San. ve Tic. A.Ş, RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Nevresim Takımı, Suave Nevresim Takımı, Native Nevresim Takımı, Pure Nevresim Takımı,DÖRT MEVSİM SETLER, Çift Kişilik Dört Mevsim Set, Tek Kişilik Dört Mevsim Set, PİKE TAKIMLARI, Ranforce Pike Takımı, Metali Pike Takımı, Lenora Pike Takımı, Mikrojel Yastık, Mikrojel Yorgan, Wellsoft Yorgan, Border Line Serisi,

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Saten Nevresim Takımı, Marsela Nevresim Takım, Jakarlı Nevresim Takımı, Çizgili Saten Nevresim Takımı, Giza Nevresim Takımı, Marilla Pike Takımı, UYKU SETLERİ, Ranforce Uyku Seti, Saten Uyku Seti, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, GENÇ/ÇOCUK, Genç Nevresim Takımı, Çocuk Nevresim Takımı, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Genç Dört Mevsim Set, BEBEK ÜRÜNLERİ,

YATAK ÖRTÜLERİ, Ranforce Yatak Örtüsü, Pedra Yatak Örtüsü, Lorna Yatak Örtüsü, Limbo Yatak Örtüsü, Bertha Yatak Örtüsü, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti, Bebek Yorganı, Bebek Yastık, CLASY WHITE, Yatak Koruyucu Alez, Sıvı Geçirmez Alez, Silikon Yastık, Silikon Yorgan, Kaztüyü Yastık, Kaztüyü Yorgan,

  • language_icon Türkçe
    • Türkçe
    • English
    • Русский

RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI

Ürün Kategorileri
urun yokkk

RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI

Ranforce Nevresim Takımları


Ranforce nevresim takımları içinde nevresim, yastık kılıfları ve çarşaf bulunan kombine takımlardır. Özel bir kumaş olan ranforce kumaştan üretilmiştir. Ranforce kumaş %100 pamuktan üretilen nefes alabilen yapıda uzun ömürlü bir kumaş türüdür. 
Kullanım şartlarına uygun olarak yıkama, kurulama ve saklama yapılırsa ilk günkü görüntüsünü kaybetmeden uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca %100 pamuktan üretilmiş olmasından dolayı terletmez ve dört mevsim kullanım rahatlığı sunar. Cilt için en uygun kumaş türüdür. Yumuşak olması size daha rahat ve kaliteli uyku deneyimi yaşatır. 

Ranforce Nevresim Takımları Nelerden Oluşur?

Ranforce nevresim takımlarının çift kişilik nevresim ve tek kişilik nevresim çeşitleri bulunmaktadır. Tek kişilik ranforce nevresim takımları içerisinde bir adet nevresim, bir adet tek kişilik yatağa uyumlu çarşaf ve bir adet yastık kılıfı bulunmaktadır. Çift kişilik nevresim takımları içerisinde ise bir adet nevresim, bir adet çift kişilik yatağa uyumlu çarşaf ve iki adet yastık kılıfı bulunur. 
Ranforce Nevresim Takımları Ölçüleri 
Ranforce nevresim takımları tek kişilik ve çift kişilik takımlar olmak üzere belirlenmiş standart ölçülere sahiptir. Tek kişilik nevresim takımı ölçüleri genel olarak standart nevresimler 160 x 220 cm iken yastıklarda 50x70 cm, çarşaflardaysa 160x240 cm olarak ayarlanmıştır. Çift kişilik nevresim takımları ise çarşaflar 160 x 200 cm, nevresimler 200 x 220 cm ve yastıklar standart 50x70 cm olarak üretilmektedir. Bu ölçüler son derece konforlu bir şekilde uyunmasına da yardımcı oluyor.

Neden Ranforce Nevresim Takımları Seçilmelidir?


Hem sağlığı hem tasarımı bir arada yaşamak isteyenler bunun gerçek olamayacağı düşüncesinde bulurlar kendilerini. Şık tasarımlar, farklı desenler ya da beğendikleri ürünün iyi bir kumaştan yapılamayacağı düşüncesi sarmış durumdadır. Ama günümüz teknolojisi konfor, saflık ve estetiği buluşturan ranforce nevresim takımlarının üretimi ile seçim zorunluluğunu ortadan kaldırmıştır. 
Her insan için sağlık ne kadar gerekli olsa da estetik olmadan ev eşyası almak istemezler.  Çağımız artık olsun ya da olmasın bu diyerek tek düze nevresim takımı seçimleri yapmak zorunda kalıyor. Her gün yenilenen ev tekstili ürünleriyle istekler, hayaller ve ihtiyaçlar ranforce nevresim takımları ile karşılanıyor.