Aran Tekstil San. ve Tic. A.Ş, RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Nevresim Takımı, Suave Nevresim Takımı, Native Nevresim Takımı, Pure Nevresim Takımı,DÖRT MEVSİM SETLER, Çift Kişilik Dört Mevsim Set, Tek Kişilik Dört Mevsim Set, PİKE TAKIMLARI, Ranforce Pike Takımı, Metali Pike Takımı, Lenora Pike Takımı, Mikrojel Yastık, Mikrojel Yorgan, Wellsoft Yorgan, Border Line Serisi,

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Saten Nevresim Takımı, Marsela Nevresim Takım, Jakarlı Nevresim Takımı, Çizgili Saten Nevresim Takımı, Giza Nevresim Takımı, Marilla Pike Takımı, UYKU SETLERİ, Ranforce Uyku Seti, Saten Uyku Seti, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, GENÇ/ÇOCUK, Genç Nevresim Takımı, Çocuk Nevresim Takımı, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Genç Dört Mevsim Set, BEBEK ÜRÜNLERİ,

YATAK ÖRTÜLERİ, Ranforce Yatak Örtüsü, Pedra Yatak Örtüsü, Lorna Yatak Örtüsü, Limbo Yatak Örtüsü, Bertha Yatak Örtüsü, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti, Bebek Yorganı, Bebek Yastık, CLASY WHITE, Yatak Koruyucu Alez, Sıvı Geçirmez Alez, Silikon Yastık, Silikon Yorgan, Kaztüyü Yastık, Kaztüyü Yorgan,

  • language_icon Türkçe
    • Türkçe
    • English
    • Русский

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI

Ürün Kategorileri
urun yokkk

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI

Pamuk Saten Nevresim Takımı


Saten nevresim takımları satenin şıklık ve zarafetini nevresim takımlarına taşıyarak göz kamaştırıcı ev tekstili ürünleri sunuyor. Özellikle hem yumuşak hem de şıklığa önem verenlerin ilk tercihi saten takımlardan yana olmaktadır. Saten nevresim takımları içerisinde bir adet nevresim, bir adet çarşaf ve yastık kılıfları bulunmaktadır. 

Saten Nevresim Takımları Kullanışlı mı?


Saten nevresim takımları almak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan biri saten takımların kullanışlı olup olmadığıdır. İki çeşit saten nevresim takımı bulunmaktadır. Bunlardan biri ipek saten diğeri ise pamuklu satendir. İpek satenlerin kullanımı pamuk satenlere göre biraz daha zordur. Daha kaygan yapıda olduğu için sürekli bozulabilir özelliği vardır. Pamuk satenlerin serin tutma özelliği sayesinde yaz aylarında rahatlıkla kullanılabilir.

Saten Nevresim Takımları Çeşitleri Nelerdir?

Clasy saten nevresim takımları kendi aralarında kategoriler haline getirilmiştir. Baskılı saten nevresim takımları üzerinde resim ve desen baskıları bulunan renk çeşitliliği çok takımlardır. Marsela saten nevresim takımları sadece ve hafif çizgiler ile detaylandırılmış bir modeldir. Jakarlı nevresim takımları şıklığın romantik renklerle birleştirilmiş halidir.  
Çizgili saten nevresim takımları çizgili desenin her rengine bürünmüş hali olarak detaylandırılmıştır. Ve son olarak giza saten nevresim takımları dantelin saten şıklığı ile buluşarak ortaya çıkardığı en şık ve asil nevresim takımları arasında bulunuyor. Hangi model olursa olsun kaliteden ödün vermeden saten şıklığını evinize taşıyabilirsiniz.

Yeni Gelinlerin Gözdesi


Evinde şıklığa önem veren ve yeni evleneceklerin gözdesi olmayı başaran saten nevresim takımları duruşu ve parlak dokusu ile çeyizlerdeki yerini her zaman korumaktadır. Özellikle yeni evlenecek kişiler eşyalarının her zaman en iyi ve gösterişli olmasını isterler. 
Yeni bir eve taşınarak tüm eşyalarını tekrar dizmek isteyen, evindeki monoton görünümden kurtulmak isteyen herkesin ilk tercihi saten nevresim takımları olmaktadır. Bunun sebebi satenin parlak ve his görünümlü renklere sahip olmasıdır. Bir evin dizaynı ve estetik görünümünü evde bulunan eşyalarla sağlanmaktadır. Şıklık tek bir tarzı uygulamak demek değildir. Şıklık eve yakışan ve kendini gösteren eşyaların doğru kullanılması demektir.