Aran Tekstil San. ve Tic. A.Ş, RANFORCE NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Nevresim Takımı, Suave Nevresim Takımı, Native Nevresim Takımı, Pure Nevresim Takımı,DÖRT MEVSİM SETLER, Çift Kişilik Dört Mevsim Set, Tek Kişilik Dört Mevsim Set, PİKE TAKIMLARI, Ranforce Pike Takımı, Metali Pike Takımı, Lenora Pike Takımı, Mikrojel Yastık, Mikrojel Yorgan, Wellsoft Yorgan, Border Line Serisi,

SATEN NEVRESİM TAKIMLARI, Baskılı Saten Nevresim Takımı, Marsela Nevresim Takım, Jakarlı Nevresim Takımı, Çizgili Saten Nevresim Takımı, Giza Nevresim Takımı, Marilla Pike Takımı, UYKU SETLERİ, Ranforce Uyku Seti, Saten Uyku Seti, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, GENÇ/ÇOCUK, Genç Nevresim Takımı, Çocuk Nevresim Takımı, Genç Uyku Seti, Çocuk Uyku Seti, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Genç Dört Mevsim Set, BEBEK ÜRÜNLERİ,

YATAK ÖRTÜLERİ, Ranforce Yatak Örtüsü, Pedra Yatak Örtüsü, Lorna Yatak Örtüsü, Limbo Yatak Örtüsü, Bertha Yatak Örtüsü, Genç Yatak Örtüsü, Çocuk Yatak Örtüsü, Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti, Bebek Yorganı, Bebek Yastık, CLASY WHITE, Yatak Koruyucu Alez, Sıvı Geçirmez Alez, Silikon Yastık, Silikon Yorgan, Kaztüyü Yastık, Kaztüyü Yorgan,

  • language_icon Türkçe
    • Türkçe
    • English
    • Русский

Ranforce Yatak Örtüsü

Ürün Kategorileri

Ranforce Yatak Örtüsü

Ranforce Yatak Örtüsü Modelleri


Yatak örtüsü ev tekstilinin en değerli parçalarıdır. Ev tekstili günümüzde pek çok çeşitleriyle piyasaya sunulmaktadır. Bunlardan biri de ranforce yatak örtüsü olmaktadır. Yatak örtüsü, şık görünümleri ve bozulmayan kumaşları ile yatağın üzerine ya da yorgan ve pikelerin üzerine dekorasyon amacıyla kullanılmaktadır. 

Ranforce Yatak Örtüsünde Dikkat Edilmesi Gerekenler 


Ranforce yatak örtüsü alırken boyu, kumaşı, rengi ve modeli gibi pek çok detaya dikkat etmek gerekir aksi halde aldığınız yatak örtüsü yatağa veya yatak odasına uymayarak kötü bir görüntü oluşumuna sebep olacaktır. Yatak örtüsü odanın daha derli toplu olması ve şık bir görünüm için kullanılmaktadır. Bu nedenle odaya girildiğinde insana ferahlık vermeli, odaya tam anlamıyla uyum sağlamalıdır. 

Ranforce Kumaş Nedir?


Ranforce kumaş tamamı %100 kumaştan üretilmiş kumaşlardır. 57tel/cm'den oluşan iplik dokumadır.%100 pamuktan oluşmasından dolayı nefes alan dokusu bulunmaktadır. Sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Bu nedenle ranforce yatak örtüsü en çok tercih edilen modeldir. Pamuksu dokuda olduğu için çekme payı olmaktadır. Bu nedenle alırken çekme payını dikkate almak gerekir. 
Yatak örtüsü alırken kaliteli ürün almaya da dikkat etmek gerekir. Yatak örtüsü ne kadar kaliteli olursa bir o kadar da uzun ömürlü olacaktır. Ranforce
clasy yatak örtüsü kullanırken kullanım kurallarına uygun şekilde yıkanmalı ve ütüleme yapılmamalıdır. Böylece yatak örtüsünü ilk günkü haliyle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Yatak Örtüsü Çeşitleri


Yatak örtüleri pek çok çeşit ve desende bulmak mümkündür. Önemli olan çeşitleri tanımak, kumaşları bilmek ve en doğru olan kumaşı seçmek olmalıdır. Piyasada çok sayıda yatak örtüsü bulunur. Eğer dikkat edilirse karşılaştırma yapıldığında aralarındaki fiyat farkının ne kadar çok olduğu dahi fark edilecektir. Bunun sebebi günümüzde çok sayda yatak örtüsü kullanımı olması ve buna bağlı olarak her türlü kumaştan yatak örtüsü üretilmiş olmasıdır. 
Bir yatak örtüsü alırken seçilecek ve dikkat edilecek özellikleri bilmemek, piyasa da bulunan ucuz fiyatlı ürünleri almak durumda bırakabilir. Bunun sonucunda istenilen şekilde serilemeyecek ve bir kaç yıl sonra değiştirmek zorunda kalınacak bir yatak örtüsü sahibi olunmuş olur.